WYPRAWA NA ALASKĘ - ZAPRASZAMY NA JĘZYKOWE PÓŁKOLONIE DO GADUŁY

Za oknami mróz, a tymczasem w GADULE... Niedźwiedzie, łosie, świstaki - niezapomniana przygoda na Alasce trwa! :) Jesteśmy na półmetku naszej wspólnej wyprawy.

Zapraszamy wszystkich Śmiałków na półkolonie językowe podczas drugiego tygodnia ferii (25-29 stycznia).

Zapisy oraz szczegółowe informacje pod numerem telefonu 796 389 878 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NASZE SZKOŁY

os. Jana III Sobieskiego 52, Poznań

os. Bolesława Chrobrego 110

WYBRANE OPINIE O NASZEJ SZKOLE

Najbardziej lubię ten moment, kiedy moje dziecko wychodzi z lekcji angielskiego i śpiewa na cały głos:

"Go away big green monster go away!…"
tata 6-letniej Oli

Facebook - prawy

ZAPRASZAMY

Jeśli życzą sobie Państwo, aby usunąć zdjęcie dziecka ze strony prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.