Szkolenia

Specjalistyczne SZKOLENIA dla

NAUCZYCIELI i METODYKÓW języka angielskiego i niemieckiego!

Organizowane przez nas szkolenia dla nauczycieli niemieckiego to doskonała okazja do podwyższenia swoich kwalifikacji. Co prawda Poznań obfituje w wiele placówek, w których prowadzone są różnorodne warsztaty z zakresu metodyki oraz dydaktyki, jednak Centrum Szkoleń Gaduła oferuje Państwu coś więcej, niż zwykłą prezentację metod nauczania. Poniżej, w sekcji WARTOŚĆ KONSTRUKTYWNA SZKOLEŃ przedstawiamy kilka powodów, dla których warto wziąć udział w naszych zajęciach. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi na stronie informacjami.

NOWOŚĆ! Szkolenia dla nauczycieli i metodyków języka niemieckiego :

"Efektywne metody nauczania języka niemieckiego dzieci w wieku szkoły podstawowej",

termin sobota 22.02.2014r., godz. 10:00 - 14:00, GADUŁA os. Piastowskie 115, Poznań

"Efektywne metody nauczania języka niemieckiego dzieci w wieku 2-6 lat",

termin sobota 01.03.2014r., godz. 10:00 - 14:00, GADUŁA os. Piastowskie 115, Poznań

Szkolenia dla nauczycieli angielskiego

Zapraszamy Państwa na szkolenia dla nauczycieli angielskiego. Poznań z pewnością może poszczycić się wieloma instytucjami, które umożliwiają lektorom, metodykom, nauczycielom oraz właścicielom szkół językowych podwyższyć posiadane kwalifikacje zawodowe. Dlaczego zatem warto wybrać Centrum Szkoleń Gaduła? Odpowiedź na to pytanie odnajdziecie Państwo poniżej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty.

Lista szkoleń w zakresie nauczania języka angielskiego:

"Efektywne metody nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2-6 lat" 

"Efektywne metody nauczania języka angielskiego dzieci w wieku szkoły podstawowej"

"Songs Management Routine" szkolenie dla lektorów uczących dzieci w wieku 2 - 6 lat oraz 6 -13 lat

"Pozyskiwanie uczniów, czyli jak prowadzić efektowne lekcje pokazowe języka angielskiego" szkolenie dla lektorów uczących dzieci w wieku 2 - 13 lat, metodyków oraz właścicieli szkół językowych

"Ruch jako skuteczne narzędzie w nauczaniu języka angielskiego" oferta dla lektorów uczących dzieci w wieku 2-10 lat

"Dyscyplina i motywowanie uczniów jako skuteczne narzędzie w nauczaniu języka angielskiego" zapraszamy lektorów uczących dzieci w wieku 2 - 13 lat

"Jak planować świetne lekcje języka angielskiego krótko- i długoterminowo?" propozycja dla lektorów uczących dzieci w wieku 2 - 13 lat

"Podręcznik jako narzędzie wspomagające pracę nauczyciela języka angielskiego" zajęcia w dówch grupach: dla lektorów uczących dzieci w wieku 3 - 6 lat oraz 6 - 13 lat

"Jak wykorzystywać matematykę do nauczania języka angielskiego" szkolenie dla lektorów uczących dzieci w wieku 3 - 13 lat

"Gry jako skuteczne narzędzie do nauczania języka angielskiego" oferta dla lektorów uczących dzieci w wieku 3 - 13 lat

"Aby rekrutacja zakończyła się sukcesem!" do udziału w zajęciach zapraszamy lektorów starających się o pracę w szkołach językowych, którzy pragną dowiedzieć się jak odbyć rozmowę z potencjalnym pracodawcą, jak prowadzić lekcje pokazowe dla potencjalnego pracodawcy oraz jak napisać świetne CV.

PROMOCJA! Przy zakupie 3 szkoleń, 4 szkolenie bezpłatne!

WARTOŚĆ KONSTRUKTYWNA SZKOLEŃ:

Istotą naszych warsztatów jest to, że nie są one jedynie prezentacją technik nauczania. Przekazujemy lektorom wiedzę o wartościach edukacyjnych, konstruktywnych postawach lektora. Doradzamy jaką wizję lektora wykreować w sobie, jak „prezentować” siebie, jako lektora kompetentnego, interesującego, charyzmatycznego, porywającego uczniów.


Rozwijamy świadomość u lektorów o potrzebie wytyczania sobie celów zawodowych. Pokazujemy jak te cele osiągnąć, jak budować w sobie poczucie silnej wartości jako lektora. Mówimy jak konstruować świetne lekcje, jak zdobywać uczniów, jak zdobywać zaufanie rodziców.


Kierując nasze szkolenia do metodyków, dyrektorów metodycznych i personalnych wskazujemy jak skutecznie zarządzać pracą lektorów, jak budować strategie monitorowania ich pracy. Mówimy o sposobach budowania zespołu lektorów. Dzielimy się tajnikami wiedzy jak oceniać efektywność pracy lektorów, jak motywować ich do owocnej współpracy.

DO KOGO KIEROWANE SĄ SZKOLENIA:

Do udziału w zajęciach zapraszamy nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego, metodyków, dyrektorów metodycznych i personalnych oraz właścicieli szkół językowych

CERTYFIKAT: Uczestnicy warsztatów otrzymują certyfikat z odbytego szkolenia.

TRENERZY: Zajęcia prowadzą managerowie GADUŁY Szkoły Języków, charyzmatyczni metodycy oraz doświadczeni lektorzy języka angielskiego i niemieckiego.

LOKALIZACJA: Warsztaty odbywają się w GADULE Szkole Języków w Poznaniu, os. B Chrobrego 110, os. J III Sobieskiego 52 oraz os. Piastowskie 115.

PRZEBIEG SZKOLENIA:  Prowadzone przez nas zajęcia są bardzo intensywne. Ich celem jest przekazanie uczestnikom jak najwięcej wiedzy i warsztatu. Dlatego omawiane na nich tematy są różnorodne i poruszają wiele obszarów.

Wszystkie spotkania obejmują część teoretyczną oraz praktyczne warsztaty, w których uczestnicy biorą aktywny udział. Niektóre z nich wymagają uprzedniego przygotowania się uczestników. To po to, aby czas szkoleń był owocnie i intensywnie wykorzystany. Po otrzymaniu certyfikatu istnieje możliwość zatrudnienia w GADULE Szkole Języków.

Uczestnikom zapewniamy napoje, kawę, herbatę, słodkie przekąski. Przekazujemy im również materiały ze szkolenia oraz certyfikat potwierdzający jego ukończenie.

NOCLEG: Dla uczestników spoza Poznania polecamy tanie noclegi. Służymy pomocą, jeśli chodzi o udzielenie wszelkich informacji związanych z noclegami oraz komunikacją miejską.

ZAPISY: Istnieje możliwość zapisu na pojedyncze zajęcia (trwające 4 godziny zegarowe) lub kilka warsztatów. Zapisy oraz udzielanie szczegółowych informacji odbywa się drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 889 775 173. Ilość miejsc w grupie szkoleniowej ograniczona.

TERMINY I TEMATY SZKOLEŃ: Terminy, szczegółowe tematy i zagadnienia poruszane podczas zajęć wysyłamy mailowo na prośbę zainteresowanych.

CENNIK:

PROMOCJA! Przy zakupie 3 szkoleń, 4 szkolenie bezpłatne!

Koszt 1 szkolenia dla 1 uczestnika 180 PLN brutto

Koszt 2 szkoleń dla 1 uczestnika – 250 PLN brutto

Koszt 3 szkoleń dla 1 uczestnika – 350 PLN brutto

Koszt 4 szkolenia dla 1 uczestnika –  udział bezpłatny!

Możliwość zatrudnienia po szkoleniu w Gadule Szkole Języków!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! W przypadku pytań i przesłania szczegółowych tematów szkoleń jesteśmy do Państwa dyspozycji na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.889 775 173.

 

NASZE SZKOŁY


os. Jana III Sobieskiego 52, Poznań


os. Bolesława Chrobrego 110

 

 

WYBRANE OPINIE O NASZEJ SZKOLE


Najbardziej lubię ten moment, kiedy moje dziecko wychodzi z lekcji angielskiego i śpiewa na cały głos:

"Go away big green monster go away!…"
tata 6-letniej Oli

Facebook - prawy

ZAPRASZAMY

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Jeśli życzą sobie Państwo, aby usunąć zdjęcie dziecka ze strony prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.