Od pierwszego lipca 2018 Gaduła kończy swoją działalność.

Od lipca 2018 r. Szkoła Języków Gaduła kończy swoją działalność. Kontynuację nauki dla dzieci zapewni Szkoła Językowa dla Dzieci i Młodzieży PAPUGA, która w lokalizacjach na os. Sobieskiego i os. Chrobrego prowadzić będzie od września kursy językowe: angielski, hiszpański i niemiecki.

Zapisz już teraz swoje dziecko na zajęcia od września:

Zapis w czasie wakacji daje Wam:

• gwarancję miejsca w grupie

• uwzględnienie indywidualnych potrzeb np. rodzeństwo w tym samym czasie

• opcja rezygnacji z zajęć do 10 września, bez żadnych kosztów

• o jedną sprawę mniej do załatwienia w gorącym okresie we wrześniu :)

www.papuga.edu.pl

ZAPRASZAMY

Jeśli życzą sobie Państwo, aby usunąć zdjęcie dziecka ze strony prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.