O nas

Alicja Bieda

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci najmłodszych, zaangażowana, pełna świeżych pomysłów; takiego wulkanu energii i świetnej zabawy jeszcze u nas nie było!

Arletta Chwojnicka

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku szkoły podstawowej, radosna, zawsze uśmiechnięta, ciepła, jej plany lekcji są zawsze świetnie przemyślane:)

Aleksandra Zakrzewska

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku szkoły podstawowej. Zawsze uśmiechnięta, ogromnie pracowita i systematyczna; każda minuta podczas zajęć jest maksymalnie wykorzystana, dzięki czemu u Pani Oli efekt językowy gwarantowany:)

Agnieszka Maliszewska

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci najmłodszych; kocha dzieci i język angielski, na pierwszy rzut oka delikatna, ale na zajęciach wychodzi z niej żywioł:)

Alicja Wira

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku szkoły podstawowej. Niesamowicie pracowita, zaangażowana, jej sala jest pełna kreatywnych pomocy dydaktycznych dla uczniów:)

Filip Pietrowicz
 
 
lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku szkoły podstawowej. Empatyczny, ciepły, urodzony nauczyciel.

Justyna Nowakowska

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu zarówno dzieci najmłodszych jak i dzieci w wieku szkoły podstawowej, delikatna, wrażliwa, opiekuńcza, kwintesencja kobiecości:) 

Sylwia Osińska

lektor języka angielskiego, dynamiczna, charyzmatyczna, spontaniczna, jej siłą jest umiejętność dostosowania się do nastroju dzieci:) Utalentowana pomysłodawczyni i wykonawca wystroju wnętrz GADUŁY:)

Weronika Bartkowiak

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci najmłodszych, jej pomysły na przeprowadzenie zajęć zachwycają, bawią, uczą i inspirują; u Pani Weroniki trudno o wolne miejsca w grupach:)

Erika Zhyga

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci najmłodszych, ciepła, delikatna, wrażliwa, babka z zasadami:)

Marta Pawłowska

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci najmłodszych; lektorka, która ma niesamowity zmysł obserwacji swoich dzieci podczas zajęć; dzięki temu Pani Marta potrafi znaleźć klucz do najbardziej wymagających uczniów:)

Joanna Osman

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci najmłodszych; dzieci, które chodzą na zajęcia do Pani Asi wiedzą, że na zajęciach czeka na nich zawsze niespodzianka:)

Martyna Jankowiak

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku szkoły podstawowej. Podczas zajęć w sali Pani Martyny słychać na przemian śpiew, skandowanie i rymowanie. A do tego ciągły śmiech powoduje, że uczniowie uwielbiają jej zajęcia!

Joanna Cichowska

lektor języka niemieckiego, który nie może żyć bez śpiewania po niemiecku:) Jej ulubionymi technikami nauczania jest skandowanie, rymowanie i oczywiście śpiewanie!

Marta Kozłowska

lektor języka niemieckiego, którego pasja i zaangażowanie sprawiają, że zajęcia w GADULE są wspaniałą przygodą:) Pani Marta uwielbia pracować w swoim ogrodzie:)

Agnieszka Andrzejewska      

lektor języka angielskiego, specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku szkoły podstawowej, kopalnia pomysłów, profesjonalna, nie oddamy jej nikomu:)

Sekretariat w GADULE os. Sobieskiego

Pani Kasia nie bez kozery zarządzająca sekretariatem w GADULE, os. Sobieskiego 52, ze względu na cierpliwość i świetną organizację pracy; obraz, który oddaje jej zaangażowanie to tłum dzieci stojących dookoła jej biurka pomimo, iż zajęcia się już skończyły:)

Sekretariat w GADULE os. Chrobrego

Pani Justyna opiekująca się sekretariatem w GADULE, os Chrobrego 110, profesjonalna, rzetelna, zorganizowana, zaangażowana. Wspaniale jest pracować z taką osobą, która wyprzedza nasze myśli...:) 

Sekretariat w GADULE os. Piastowskie

Pani Sandra uwielbia swoją pracę. Lubi pracę z dziećmi i niekończące się rozmowy z rodzicami:) Jej skrupulatność i zorganizowanie sprawia, że GADUŁA na os. Piastowskim 115 chodzi jak w zegarku:)

Joanna Kuchcik, grafik, projektant puzzli i mat edukacyjnych do nauki języków obcych "zZuple.pl"

Paulina Julia Łoś, grafik, świetny rysownik, www.behance.net/paulina_julia_los

Magdalena Słomian Manager Szkoły Języków GADUŁA

Praca z dziećmi to nie tylko moja pasja. Jako mama Oli, Stefka, Hani, Bogusi i Józia pracuję z gromadką dzieci na co dzień. Zawsze pragnęłam, aby moje dzieci mówiły w obcych językach. Wiem jakie to ważne. Cieszę się, gdy słyszę jak śpiewają, rymują, liczą po angielsku i niemiecku. Wierzę, że jest to inwestycja, która przyniesie wspaniałe owoce! Budowanie szkoły językowej było moim marzeniem. To pozwala mi tworzyć pewną wizję, wdrażać w życie pomysły. Od początku założyłam, że jedynie wysoka jakość nauczania pozwoli nam rozwinąć GADUŁĘ. Bez moich wspaniałych współpracowników nie udałoby się to!

Anna Buschke, Metodyk Szkoły Języków GADUŁA

Jestem szczęśliwą mamą Wandzi i Witusia. Współtworzenie GADUŁY to duże wyzwanie. Wyszukuję najnowsze metody nauczania języka angielskiego i niemieckiego, nowinki wydawnicze, buduję i udoskonalam plany metodyczne. Ściśle współpracuję z naszymi lektorami wspieram ich oraz nadzoruję ich pracę. Tworzę plany szkoleniowe, wdrażam procesy związane z rozwojem zawodowym lektorów. Postępy nauki u naszych uczniów nadają sens mojej pracy i są dla mnie największą nagrodą.

 

 

 

 

NASZE SZKOŁY


os. Jana III Sobieskiego 52, Poznań


os. Bolesława Chrobrego 110

 

 

WYBRANE OPINIE O NASZEJ SZKOLE


Najbardziej lubię ten moment, kiedy moje dziecko wychodzi z lekcji angielskiego i śpiewa na cały głos:

"Go away big green monster go away!…"
tata 6-letniej Oli

Facebook - prawy

ZAPRASZAMY

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Jeśli życzą sobie Państwo, aby usunąć zdjęcie dziecka ze strony prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.