Gaduła Szkoła Języków gorąco poleca anglojęzyczną księgarnie dziecięcą Little Forest.

Książki po angielsku dla dzieci rozwijają zmysły, pobudzają wyobraźnię, bawią i uczą. Zachęcają do poznawania i nazywania otaczającego świata w języku obcym. W LittleForest znajdą Państwo książki znanych i lubianych wydawnictw: Usborne Publishing, Walker Books, Little Tiger Kids, Little Tiger Press, Caterpillar Books oraz 360 degrees. Z łatwością dobiorą Państwo książki do potrzeb i możliwości poszczególnych grup wiekowych. Książki dla 2,3,4,5,6 latków oraz dla dzieci starszych uczących się w szkole podstawowej.

W ofercie znajdą Państwo:

Dodatkowo wyszukiwanie ułatwia przejrzysty podział tematyczny. Prostota i szybkość poszukiwań anglojęzycznych książek dla dzieci gwarantowana! Specjalnie dla dziewczynek księgarnia Little Forest przygotowała książki o księżniczkach i królewnach, przeuroczych syrenkach, czy też o sympatycznych zwierzętach. Dla chłopców nie lada gratką będą książki o dinozaurach, piratach, czy też pojazdach i samochodach.

Serdecznie zapraszamy na www.littleforest.pl

ZAPRASZAMY

Jeśli życzą sobie Państwo, aby usunąć zdjęcie dziecka ze strony prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.