Start
http://gadula.edu.pl/images/slajder/Banner-01.jpg

DLA 2-LATKÓW

Aby najefektywniej wykorzystać dziecięcą ciekawość, zdolność szybkiego uczenia się, chęć poznawania i nazywania otaczającego świata należy „zanurzyć je w języku obcym” jak najwcześniej. Najlepszym momentem na rozpoczęcie nauki języka obcego przez zabawę jest wiek 2 lat.

Więcej

 

 

DLA 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Dewizą GADUŁY jest swobodne, naturalne porozumiewanie się w języku obcym. Kładziemy nacisk na spontaniczne budowania zdań, rozbudowanie słownictwa, trening prawidłowej wymowy oraz czytanie i pisanie w języku angielskim.

 

 Więcej

DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Dobrze skonstruowane, zróżnicowane i pełne zabawy lekcje języka angielskiego, dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia.

 

 

Więcej

 

 

DLA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ I LICEALISTÓW

Sukces językowy „szyty na miarę”. Oferujemy intensywne kursy językowe, dostosowane do potrzeb i zdolności uczniów. Nauka i dobra zabawa rozbudowująca wszystkie 4 sprawności językowe: mówienie, pisanie czytanie oraz słuchanie.

Więcej

 

NASZE SZKOŁY


os. Jana III Sobieskiego 52, Poznań


os. Bolesława Chrobrego 110

 

 

WYBRANE OPINIE O NASZEJ SZKOLE


Najbardziej lubię ten moment, kiedy moje dziecko wychodzi z lekcji angielskiego i śpiewa na cały głos:

"Go away big green monster go away!…"
tata 6-letniej Oli

Książki po angielsku dla dzieci rozwijają zmysły, pobudzają wyobraźnię, bawią i uczą. Zachęcają do poznawania i nazywania otaczającego świata w języku obcym. W LittleForest znajdą Państwo książki znanych i lubianych wydawnictw: Usborne Publishing, Walker Books, Little Tiger Kids, Little Tiger Press, Caterpillar Books oraz 360 degrees. Z łatwością dobiorą Państwo książki do potrzeb i możliwości poszczególnych grup wiekowych. Książki dla 2,3,4,5,6 latków oraz dla dzieci starszych uczących się w szkole podstawowej.

W ofercie znajdą Państwo: 

Dodatkowo wyszukiwanie ułatwia przejrzysty podział tematyczny. Prostota i szybkość poszukiwań anglojęzycznych książek dla dzieci gwarantowana! Specjalnie dla dziewczynek księgarnia Little Forest przygotowała książki o księżniczkach i królewnach, przeuroczych syrenkach, czy też o sympatycznych zwierzętach. Dla chłopców nie lada gratką będą książki o dinozaurach, piratach, czy też pojazdach i samochodach.

Serdecznie zapraszamy na www.littleforest.pl

 

 

Terminy półkolonii: 12.02-16.02 lub 19.02-23.02

  • Codzienne zajęcia z języka angielskiego w podgrupach
  • Zajęcia z języka niemieckiego w podgrupach
  • Warsztaty kreatywne związane z tematem półkolonii
  • Konkursy z nagrodami
  • Gry plenerowe
  • Pełne wyżywienie- śniadania, pożywne obiady dwudaniowe oraz całodzienny dostęp do napoi (uwzględniamy alergie pokarmowe)
  • 2 opiekunów (polsko i anglojęzycznego)
  • Ubezpieczenie
  • Materiały do wszystkich prac

 

Zapisz się już teraz! Ilość miejsc ograniczona!

GADUŁA, os. Sobieskiego 52, tel. 796 389 878

GADUŁA, os. Chrobrego 110, tel. 794 631 787

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Jeśli życzą sobie Państwo, aby usunąć zdjęcie dziecka ze strony prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.